J.R. Ward BG Forum
Регистрирайте се, ако искате да виждате темите.
J.R. Ward BG Forum
Регистрирайте се, ако искате да виждате темите.
J.R. Ward BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всичко сързано с поредицата Братството на черния кинжал от Дж. Р. Уорд и за самата авторка
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Опиши предходния с песен.
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:22 pm by Alexa^^

» Какво слушате в момента?
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:19 pm by Alexa^^

» Коя песен си тананикате днес?
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 28, 2015 3:34 am by Alexa^^

» От песен на песен
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 03, 2015 8:05 pm by Alexa^^

» Резюме
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 21, 2015 5:05 am by Rehvenge

» Linkin park / Линкин парк
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2014 8:42 pm by Joker

» BoA - The Queen of K-pop
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 01, 2014 10:55 pm by crazy_90

» Резюме
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 29, 2014 6:32 pm by Tais

» Lordi/Лорди
Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:00 am by dampire

Top posters
crazy_90
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
penka1234
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
Alexa^^
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
Райс
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
mi666i
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
silverfang
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
Seimei
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
vennam
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
Marion
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
papincetoOo
Резюме            - Page 3 Vote_lcapРезюме            - Page 3 Voting_barРезюме            - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Top posting users this week
No user

 

 Резюме

Go down 
+17
alitooo29
pipi73
penka1234
LisaEl
Alexa^^
didkata8601
Rehvenge
ruvanor1988
kit7en
Tifa
tina_tp
vennam
Seimei
Marion
valentina_lia
silverfang
Райс
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 6:30 pm

First topic message reminder :

Резюме            - Page 3 314380_10150332382303231_29402628230_8270291_663422737_n

In the darkest corners of the night in Caldwell, New York, a conflict like no other rages. The city is home to a band of brothers born to defend their race: the warrior vampires of the Black Dagger Brotherhood.

Now back in the Brotherhood - and unrecognisable as the vampire leader he once was - Tohrment is physically emaciated and heartbroken beyond despair. When he begins to see his beloved in his dreams - trapped in a cold, isolating netherworld - Tohr turns to a self-serving fallen angel in hopes of saving the one he has lost. When he's told he must learn to love another to free his former mate, Tohr knows they are all doomed . . .

Except then a female with a shadowed history begins to get through to him. Against the backdrop of the raging war with the lessers, and with a new clan of vampires vying for the Blind King's throne, Tohr struggles between the buried past, and a very hot, passion-filled future . . . but can his heart let go and set all of them free?
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
alitooo29
Претранс
Претранс
alitooo29


Брой мнения : 143
Points : 143
Join date : 13.08.2012

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 26, 2013 2:55 pm

Корицата е великолепна . Нямам търпение до излезе и да си я купя най-накрая .
Върнете се в началото Go down
LisaEl
Претранс
Претранс
LisaEl


Брой мнения : 115
Points : 120
Join date : 05.11.2012

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 30, 2013 2:34 am

Една от най-добрите корици в цялата поредица! Не че си представям Тор точно така, но според мен откъм дизайн са го докарали Razz 
Върнете се в началото Go down
mayondry
Цивилен
Цивилен
mayondry


Брой мнения : 231
Points : 247
Join date : 11.08.2010
Age : 33
Местожителство : София

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 7:31 pm

Извинявам се, ама ако това е Тор... scratch  Военна къса прическа май нищо не значи за тея хора Surprised  А и ъгловатата физиономия, която си представях хич няма място до тоя бейби фейс... Поне основното ебаси... Както и да е.
Не ми харесва мъжа, иначе я бива.
Повече очаквам какво ще има вътре.
Върнете се в началото Go down
nadejda5
Човек
Човек
nadejda5


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 05.08.2013
Age : 27
Местожителство : Varna

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:53 pm

Вече е обявено! Книгата на Тор излиза на 13.12.2013г. Нямам търпение, тъкмо ще си направя един подарък за Коледа. Smile
Върнете се в началото Go down
penka1234
Войн на Братството
Войн на Братството
penka1234


Брой мнения : 1138
Points : 1138
Join date : 21.03.2013

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 8:55 pm

Ех това е чудесна новина.Че то не е останало много време до тогава.
Върнете се в началото Go down
Marion
Принцепс
Принцепс
Marion


Брой мнения : 428
Points : 457
Join date : 14.10.2010
Местожителство : Варна

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 4:02 pm

bounce  Благодаря за информацията!!!
Брей,че бързо минава времето!Докато се тюхках колко много време има до издаването ѝ,то взе,че времето дойде :-)
С големи очаквания съм към нея.В тези случаи оставам малко разочарована,след като видя за какво става въпрос.Имайки предвид спойлерчетата и споделената информация,която се изкуших да погледна,вярвам,че този път това няма да ми се случи.
Върнете се в началото Go down
an_dji
Човек
Човек



Брой мнения : 15
Points : 17
Join date : 14.02.2013
Age : 39
Местожителство : Горна Оряховица

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:58 pm

Здравейте, днес видях, че в издателска къща "Хермес" вече може да се поръча книгата предварително, но не Ви ли се струва висока цената на книгата - 17.50 лева??? Аз колекционирам поредицата имам всички издадени до момента книги и ще си купя и тази така или иначе, но с всяка издадена книга от поредицата цената се увеличава значително. Издателствата правят значително по-трудно за нас читателите да си купуваме книги при тези цени. Така стимулират разпространението на книгите по други нелегалнначини начини. Аз си оствам привърженик на истинската книга, обичам като я разлистя да ми замирише на мастило и хартия.........незнам Smile
Върнете се в началото Go down
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 10:43 pm

* Издателството е Ибис, а не Хермес Smile
** Мисля, че цената е 17,90 лв.
*** "Не знам" се пише разделно Smile

А относно въпроса ти, не мога да дам някакъв точен отговор - най-вероятно таксите и правата по изданието са се увеличили. Съмнявам се просто екипът на Ибис да е решил да лепне произволна цена. Всичко е с някаква причина Smile

П.С. : + това винаги можеш да се пробваш в томболата на форума за една бройка от книгата Smile
Върнете се в началото Go down
an_dji
Човек
Човек



Брой мнения : 15
Points : 17
Join date : 14.02.2013
Age : 39
Местожителство : Горна Оряховица

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 4:32 pm

Знам, че издателството е Ибис, имах в предвид, че на сайта на "Хермес" са я пуснали за предварителна продажба, защото този сайт разглеждах. Не обвинявам никой за цената сигурно има причина да е такава, но на мен ми се вижда висока за моя стандарт.
Върнете се в началото Go down
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 5:35 pm

Разбирам те, при това много добре.. Имам толкова много книги, които искам да си взема, но като видя цена над 15 лв. и малко ми се увижда, но щом е сложена такава цена, значи е с причина.. Ясна ми е позицията ти, но какво да се прави, колкото-толкова ;рр
Върнете се в началото Go down
silverfang
Войник
Войник
silverfang


Брой мнения : 641
Points : 737
Join date : 11.07.2010
Age : 35

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 5:43 am

Цената е според страниците - дебела книга, повече пари. Зная, че не всеки има възможност да си позволи да отдели от бюджета си, но аз гледам от друг ъгъл - поне давам парите за книга, нещо стойностно, нещо, което ще остане. Ибис поне правят и добри отстъпки около Панаирите.
Върнете се в началото Go down
Marion
Принцепс
Принцепс
Marion


Брой мнения : 428
Points : 457
Join date : 14.10.2010
Местожителство : Варна

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 5:06 am

Днес си я купих.Най-после!!Първата ми реакция беше породена от обема на книгата.Май е най-голяма от издаваните до сега.Голям кеф,колкото повече страници,толкова повече време с братята.Планът е почивният ми ден да е посветен на нея и никакви изкушения със спойлерчета! study
Върнете се в началото Go down
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 7:44 pm

Ами всъщност не е най-обемна по страници - там Рив все още държи рекорда и май така ще си остане.. Просто хартията е по-дебела и затова така се получава ^^

Иначе АЗ. Я. ПРОЧЕТОХ!!!
УОУУ, уо, и пак УОУ!!
Изгълтах я на един дъх и просто ми се плачеше на моменти. На 556 стр. бях: "Уорд МРАЗЯ ТЕ, МРАЗЯ ТЕЕЕЕ!!!!" И така до още няколко странички напред - тези от вас, които са я прочели, знаят за какво говоря.
С удоволствие,след няколко седмици, ще си я препрочета пак.
Куин и Блей - Куин, ти тъпанар такъв! Ще си позволя да цитирам Лейла: "Ти кучи син такъв!!" Сериозно ми писна от неговото - ама аз те обичам ,ама ти си с него, а аз трябва да си има мжена, ама аз наистина те обичам.. и така нататък.. Всичките тия шитни, които вървят от 2-3 книги насам.. Да вземе да идва тяхната книга, защото ще го убия дотогава.
Spoiler:
Джон и Хекс - не очаквах толкова много от тях, но определено не се оплаквам. Мисля че тяхната история ми беше най-на сърце, защото просто мотивите им бяха възможно най-ясни. Джон е мъж и я обича - нормално е да се стигне до там, докъдето се докараха.. Важното е, че всичко ссе оправя, рано или късно ;рр
Като цяло Тор и Есен - историята беше сравнително добре направена, разтърси ме на моменти
Spoiler:
Като цяло през цялото време бях: абе, тъпанар вземи се осъзнай какви ги вършиш, и той взе, че ме чу.. Да, отне му определен брой псувни, мъмрене и около 500 стр., ама накрая го направи- послуша ме ;дд
ЛАСИТЪРРР!! - това е най-великото копеленце създавано някога! Обожавам гоо!! <3 Не мисля че имаше момент, в който да не съм се счупвала от смях с него.
Spoiler:
Като цяло съм влюбена в книгата и определено ще влезе в графата - често препрочитани.
Естествено е да чакам следващата с нетърпение и удоволствие <3
Върнете се в началото Go down
silverfang
Войник
Войник
silverfang


Брой мнения : 641
Points : 737
Join date : 11.07.2010
Age : 35

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 03, 2014 10:06 pm

Добре, след като и аз прочетох книгата и се посъвзех от всичките тези емоции, вече мога да напиша впечатленията си:

- Е*ати яката книга! Честно казано очаквах Уорд да започне да се дъни, да се изчерпва, да се повтаря, но тази жена ме изуми за пореден път. Обратите не бяха толкова много, но за сметка на това бяха повече от неочаквани! Бяха умопомрачителни, емоционално наситени, каращи ме да затворя книгата и да ида да пия една вода, защото ще се пръсна от напрежение! Слаби моменти ли - не бих казала, не и тук, не и с Тор. А финалът, УОУ, изобщо не го очаквах, ама изобщо!

- Тор!!! Този Тор! Имаше няколко момента, в които ми се искаше да вляза в книгата, да му тегля един хубав бой и после да го наритам яко докато лежи на земята! Направо не ми го побираше главата как може да се държи така детински и да извърта нещата. Слава Богу, че Ласитър беше наоколо, този ангел ме спечели определено като фенка. Оказа се яко копеле!

- КОР! КОР! КОР! Ако преди съм го харесвала, сега го ОБОЖАВАМ! След онова, което направи и още повече след онова, което направи след това (челите книгата знаят за какво говоря) показа, че не е такъв, какъвто иска да бъде заради Блъдлетър, а има потенциал за нещо много повече. И в крайна сметка не е толкова лошо да ти пука за някого. И доста добре задвижва плана си.

- Рот, глупако, как може да мислиш само за себе си? Добре, че имаш Братята, Тор и Бет (и Джордж) иначе ще бъдеш крал ама друг път!

- Куин - доста добре се представи в тази книга, доволна съм. Доказа се като изключително смел или изключително безразсъден, но и в двата случая сработи. Да се изправи срещу Звяра в една изключителна битка! Браво и на двамата за този спектакъл, получи се добра схватка!  

- Джон и Хекс - тези пък двамата; даже не искам и да ги коментирам! Тъпаци, много ме подразниха! Вече не ми се чете за тях. Всъщност само за Хекс не ми се чете, към Джон нямам лоши чувства.

- Асейл - все още не мога да преценя за него, но като че ли нещата са на кантар - да ми е все тая или да го харесам зависи много от следващата книга.

Дано за следващия панаир през Юни вече да имаме Блей и Куин.
Върнете се в началото Go down
Tais
Лесър
Лесър
Tais


Брой мнения : 92
Points : 92
Join date : 21.06.2013

Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 29, 2014 6:32 pm

Много ми хареса книгата накрая даже си поплаках когато Тор най-сетне се сбогува с Уелси...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Резюме            - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме            - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Резюме
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Резюме
» Резюме

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
J.R. Ward BG Forum :: The Black Dagger Brotherhood / Братството на черния кинжал :: Книгите :: Lover Reborn-
Идете на: