J.R. Ward BG Forum
Регистрирайте се, ако искате да виждате темите.
J.R. Ward BG Forum
Регистрирайте се, ако искате да виждате темите.
J.R. Ward BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всичко сързано с поредицата Братството на черния кинжал от Дж. Р. Уорд и за самата авторка
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Опиши предходния с песен.
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:22 pm by Alexa^^

» Какво слушате в момента?
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:19 pm by Alexa^^

» Коя песен си тананикате днес?
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 28, 2015 3:34 am by Alexa^^

» От песен на песен
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 03, 2015 8:05 pm by Alexa^^

» Резюме
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 21, 2015 5:05 am by Rehvenge

» Linkin park / Линкин парк
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 21, 2014 8:42 pm by Joker

» BoA - The Queen of K-pop
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01, 2014 10:55 pm by crazy_90

» Резюме
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29, 2014 6:32 pm by Tais

» Lordi/Лорди
Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:00 am by dampire

Top posters
crazy_90
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
penka1234
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
Alexa^^
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
Райс
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
mi666i
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
silverfang
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
Seimei
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
vennam
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
Marion
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
papincetoOo
Резюме             - Page 2 Vote_lcapРезюме             - Page 2 Voting_barРезюме             - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Top posting users this week
No user

 

 Резюме

Go down 
+18
R.I.P.
Alexa^^
Tifa
alitooo29
moussy
wellisandra
desi_98
Rehvenge
Trigger Happy
gigabit
LisaEl
silverfang
Seimei
kiara_k
нел
ani4ka9393
vennam
Райс
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 10, 2012 4:21 am

First topic message reminder :

Резюме             - Page 2 Lover-at-last%25255B4%25255D

Qhuinn, son of no one, is used to being on his own. Disavowed from his bloodline, shunned by the aristocracy, he has finally found an identity as one of the most brutal fighters in the war against the Lessening Society. But his life is not complete. Even as the prospect of having a family of his own seems to be within reach, he is empty on the inside, his heart given to another....

Blay, after years of unrequited love, has moved on from his feelings for Qhuinn. And it’s about time: The male has found his perfect match in a Chosen female, and they are going to have a young—just as Qhuinn has always wanted for himself. It’s hard to see the new couple together, but building your life around a pipe dream is just a heartbreak waiting to happen. As he’s learned firsthand.

Fate seems to have taken these vampire soldiers in different directions... but as the battle over the race’s throne intensifies, and new players on the scene in Caldwell create mortal danger for the Brotherhood, Qhuinn finally learns the true definition of courage, and two hearts who are meant to be together... finally become one.

Превод: Куин, ничий син, е свикнал да бъде сам. Отрекъл се от кръвната си линия, отбягван от аристокрацията, той най-после е открил своята самоличност в лицето на възможно най-бруталните борци във войната с обществото на лесърите. Но животът му не е пълен. Дори възможността да създаде свое собствено семейство да е по силите му, той е празен отвътре, защото сърцето му е дадено на друг..
Блей, след години на несподелена любов, е оставил чувствата си към Куин за себе си. И е крайно време: мъжът е намерил своята перфектна половинка, в лицето на една от Избраниците и те са на път да имат дете – точно както Куин винаги е искал. Трудно е да си представи новата двойка заедно,но да изгражда живота си около въздушна кула е неизбежно отлагане на разбито сърце. А той го знае от първа ръка.
Изглежда съдбата е разделила пътищата на тези два война в различни посоки.. Но докато надпреварата за трона на расата се засилва, се появяват нови играчи на сцената в Коулдуел, които създават смъртна опасност за Братството, Куин най-накрая разбира истинската дефиниция за кураж, и двете сърца, на които е писано да са заедно.. успяват да станат едно.

Превод: Райс
п.с. Моля да ме извините, ако имам грешки. Ако видите такива, пишете ми, за да ги поправя Smile


Последната промяна е направена от Райс на Пон Дек 10, 2012 5:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Rehvenge
Претранс
Претранс
Rehvenge


Брой мнения : 103
Points : 107
Join date : 20.04.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 31, 2013 5:30 am

И аз я набарах книгата от едно място в нета и смятам да я започна след като изчета, тази, която чета в момента, което може и да не е съвсем скоро, щото нямам много време заради работата ми, но може би някъде след около две седмици. Иначе нямам търпение да я започна, дано не ме разочарова като някои други книги от поредицата, но все пак... липсваха ми братята и ще им се порадвам скоро. cheers Дано да има повече за Ривендж и симпатите, интересно ми е какво се случва с тях.
Върнете се в началото Go down
desi_98
Доген
Доген



Брой мнения : 39
Points : 39
Join date : 27.01.2013

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 3:46 am

Ще има доста да почакаме до българския вариант....Някой знае ли дали ще има следващи книги?
Върнете се в началото Go down
Seimei
Принцепс
Принцепс
Seimei


Брой мнения : 528
Points : 606
Join date : 21.10.2010
Age : 30
Местожителство : София

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 3:51 am

desi_98 написа:
Ще има доста да почакаме до българския вариант....Някой знае ли дали ще има следващи книги?

За сега няма планове поредицата да свършва. Уорд винаги е казвала, че докато поредицата има фенове и тя е жива и здрава, ще продължава да пише Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://8mandy8.deviantart.com/
wellisandra
Човек
Човек



Брой мнения : 6
Points : 8
Join date : 24.10.2011
Age : 33

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 6:06 am

Уорд постна вчера че ще има нова... след една година... нз обаче дали няма да е спойлер ако напиша за кого е...
Тъкмо завърших тази и... просто нямам думи.. перфектна е SmileSmile
Върнете се в началото Go down
ani4ka9393
Доген
Доген



Брой мнения : 23
Points : 24
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Варна

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 4:30 pm

Книгата беше невероятна.Не знам дали е от моите хормони или просто заради някои моменти между Блей и Куин,но си поплаках.Абсолютно нищо няма да казвам повече,защото ще се изпусна.
Имам две предположения за кого ще е следващата книга,но все пак някой знае ли случаайно..
Върнете се в началото Go down
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 727
Points : 976
Join date : 18.06.2010
Age : 32

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 4:52 pm

Да, знае се коя ще е следвеащата книга, обсъжда се, но в подходящите теми за това Smile
Върнете се в началото Go down
moussy
Човек
Човек
moussy


Брой мнения : 2
Points : 2
Join date : 13.01.2011
Age : 45

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 2:45 am

Здравейте, видях че по горе сте споделили линк с книгата, но не е активен вече има ли някой идея за друг линг. Претърсих нета, дори исках да си я купя от амазон, но не мога да открия електронния вариант, все ми предлагат доставка на адрес :о) Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
alitooo29
Претранс
Претранс
alitooo29


Брой мнения : 143
Points : 143
Join date : 13.08.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 12:56 am

Искам да попитам нещо тези ,които вече са чели книгата,
но не знам дали тук е уместно.За това предварително се извинявам.
Въпросът ми е: от колко страници е книгата?
Върнете се в началото Go down
Seimei
Принцепс
Принцепс
Seimei


Брой мнения : 528
Points : 606
Join date : 21.10.2010
Age : 30
Местожителство : София

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 3:54 am

alitooo29 написа:
Искам да попитам нещо тези ,които вече са чели книгата,
но не знам дали тук е уместно.За това предварително се извинявам.
Въпросът ми е: от колко страници е книгата?
Електронното издание, с което аз разполагам, е 540 стр, но сигурно няма нищо общо с броя на страниците, които са на хартиения.

Върнете се в началото Go down
http://8mandy8.deviantart.com/
alitooo29
Претранс
Претранс
alitooo29


Брой мнения : 143
Points : 143
Join date : 13.08.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 1:10 pm

Мерси много Smile
Върнете се в началото Go down
Tifa
Доген
Доген
Tifa


Брой мнения : 22
Points : 24
Join date : 21.11.2010

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 30, 2013 3:55 am

В сравнение с предишната книга, тази просто ме израдва супер много, нямах търпение да я прочета и буквално броях дните докато я пуснат :Д естествено нямаше никакво спане докато не я прочетох все пак става въпрос за Куин и Блей :Д
Без да пускам спойлери само ще кажа, че чакането си заслужаваше, просто в един момент не усетих как стигнах до края на книгата, изведнъж бях на последната страница :Д
Върнете се в началото Go down
Rehvenge
Претранс
Претранс
Rehvenge


Брой мнения : 103
Points : 107
Join date : 20.04.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:49 am

Прочетох я и аз най-сетне.
Spoiler:

Съжалявам за мини-спойлера, но не можах да открия бутончето за спойлер из тея нови бутончета.

Райс: Оправено е Smile
Върнете се в началото Go down
Alexa^^
Войн на Братството
Войн на Братството
Alexa^^


Брой мнения : 989
Points : 993
Join date : 16.09.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25, 2013 1:43 pm

С нетърпение очаквах да я пуснат и много се зарадвах като я намерих.На мен страшно ми хареса и определено оправда очакванията ми.
Върнете се в началото Go down
moussy
Човек
Човек
moussy


Брой мнения : 2
Points : 2
Join date : 13.01.2011
Age : 45

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25, 2013 7:39 pm

относно молбата ми за линк на 09 април 2013 - осъществена
Върнете се в началото Go down
R.I.P.
Доген
Доген
R.I.P.


Брой мнения : 27
Points : 27
Join date : 17.03.2013

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 5:57 am

Не знам дали тук е мястото, но ако някои ми каже къде мога да изтегля книгата на txt. формат или на уорд няма значение на английски или на български, ще съм му много благодарна! Защото точно тази книга чакам с най-голямо нетърпение и не мога да чакам Ибис да я преведат Very Happy
Върнете се в началото Go down
Tais
Лесър
Лесър
Tais


Брой мнения : 92
Points : 92
Join date : 21.06.2013

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2014 3:29 pm

Много ми хареса книгата и усещам че и следващата книга ще е много ама много интересна.Имах малко празноти защото не съм чела книгата на Тор,не знаех как ще ми се отрази да чета за секс между мъже но Куин и Блейк са сладури и историята им много ми хареса!
Върнете се в началото Go down
an_dji
Човек
Човек



Брой мнения : 15
Points : 17
Join date : 14.02.2013
Age : 39
Местожителство : Горна Оряховица

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 22, 2014 9:27 pm

Някой да знае кога ще излезе книгата на БГ пазара?
Върнете се в началото Go down
Pyrocant
Лесър
Лесър
Pyrocant


Брой мнения : 70
Points : 93
Join date : 16.11.2010
Age : 33

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 08, 2014 9:26 pm

На 20 май.

Даже си има и корица...

Резюме             - Page 2 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n
Върнете се в началото Go down
LisaEl
Претранс
Претранс
LisaEl


Брой мнения : 115
Points : 120
Join date : 05.11.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 1:36 am

Ох, аз много не съм доволна от корицата (по точно от модела на нея), но пък нямам търпение да прочета съдържанието межде нея.  yahoo 
Върнете се в началото Go down
Marion
Принцепс
Принцепс
Marion


Брой мнения : 428
Points : 457
Join date : 14.10.2010
Местожителство : Варна

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 20, 2015 4:51 pm

При мен така се получи,че изостанах доста докато стигна до книгата.Тепърва я започвам.Иска ми се да попитам на някой гадничко ли му беше да чете за това,как двама мъже се обичат?Защото по принцип всички сме тоооолкова толерантни.
Върнете се в началото Go down
Rehvenge
Претранс
Претранс
Rehvenge


Брой мнения : 103
Points : 107
Join date : 20.04.2012

Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 21, 2015 5:05 am

Няма нищо гадничко влюбовта между Куин и Блей, любовта си е любов и е красива, независимо дали е между еднополови или разнополови същества. Smile Вече имам и следващата книга, но ще ми отнеме доста време да я прочета, предвид това, че сега свършвам една друга книга, после ще чета книга от друга поредица, която съм започнала, след това идва ред на "Кралят", но мога да чета само по няколко странички на вечер, поради факта, че си родих синче и грижите за него ми заемат по-голямата част от времето. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Резюме             - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резюме    Резюме             - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Резюме
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Резюме
» Резюме

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
J.R. Ward BG Forum :: The Black Dagger Brotherhood / Братството на черния кинжал :: Книгите :: Lover at Last-
Идете на: